Освіжаюча осіння пора дає поштовх небайдужим серцям зігрівати один одного словами підтримки та турботою. Міцно тримаючись у строю «кухонний батальйон» старанно додає енергії нашим воїнам, «городні війська» та небайдужі жителі громади продовжують підтримувати продовольчу безпеку. Цього тижня зібрали та відправили 5 950 кг (880 шт) соковитих вітамінів нашим незламним Захисникам. Господині закладів та установ Новопокровської селищної ради приготували поживні та смачні страви, щоб огорнути домашнім теплом та затишком воїнів на передових лініях фронту та у шпиталях: картопля запечена – 9 кг; кури запечені – 4 шт; сало/зельц – 5 кг;  риба смажена у клярі – 22,2 кг; хліб домашній та з цибулею – 176 шт;  котлети в тісті та солоні пиріжки 1310 шт;  запашна солодка випічка – 3230 шт;  вареники – понад 1500 шт;  салати (з огірків та помідорів, морква по-корейськи, малосольні огірки, квашені помідори, свіжі овочі та фрукти) – понад 45 кг; мед – 7,5 л.

       Дякуємо працівникам закладів освіти, культури, виконавчого комітету, центру надання соціальних послуг та небайдужим жителям громади за Вашу невтомну працю та допомогу.

       Дякуємо підприємцям, аграріям та небайдужим жителям за постійну допомогу продуктами для приготування їжі: ГО «ОГ Світочі» в особі Альбіни Сільчук, родині Кобякових, Володимиру Поповичу.

       Незамінні волонтери швидко доставили смаколики та кавуни на позиції нашим Захисникам і Захисницям. Дякуємо Роману Яцуку за доставку на Донецький напрямок, Альбіні Сільчук з чоловіком Юрієм – повертаючись з відпустки, доставили побратимам на Запорізький напрямок, подружжю Вадиму та Ользі Лазарєвим, Олександру Мурковичу, Віктору Бєлих, Юрію Проскурі – на Дніпропетровщину, Валерію Горбу, Альбіні Сільчук та Олександру Латишу – до шпиталів міста Дніпро.

У єдності – наша сила!

🇺🇦Разом до ПЕРЕМОГИ🇺🇦

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису