Нещодавно селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та наша незламна агітбригада відправилися на віддалену передову, де наші захисники борються за мир і безпеку нашої країни. У цих важких польових умовах, де кожен день - це новий виклик для душі та тіла, наші воїни заслужено повинні бути оточені нашою підтримкою та вдячністю.

Ця далека подорож була сповнена патріотичного духу. Наша команда принесла з собою не лише тепло душі, але й справжній дух рідного дому. Господині нашої громади приготували особливі смажені пиріжки та свіжовипечений хліб, які розкривають усі смаки родинних обідів. А ще там були домашнє молоко, кавуни та натуральний мед, які не лише надають сил, але і дарують тепло рідного села.

Під час цього візиту наші воїни були не лише пригощені смаколиками, але й оточені патріотичними піснями, які лунали від наших сердець. Ці пісні підбадьорювали та надихали нашу армію і нагадували, що вони несуть на собі велику місію для нашої країни.

Наймолодші жителі нашої гомади власноруч виготовили обереги для наших захисників, які нагадуватимуть їм про нашу гордість та підтримку та про те, що вони - частина нашої великої родини.

Ми вдячні нашим відважним воїнам за їхній незламний дух та захист нашої країни. Цей візит приніс їм радість та натхнення, і нехай де б вони не були завжди відчувають підтримку та тепло рідного народу.

Разом ми сильні, і ми завжди стоїмо пліч-о-пліч у захисті нашої рідної України.