30 вересня 2023 року Новопокровська громада при співпраці з ГООГ«Світочі» отримала можливість тимчасового безоплатного користування генератором WS165-WS вартістю 23 211 євро та генератором WS440-SDS вартістю 51 603 євро, від БО «Oxfam» за підтримки народного депутата Сергія Демченка та начальника Дніпровської РВА Юрія Яндульського, завдяки яким громада зможе забезпечити електроенергією об’єкти критичної інфраструктури.
Даний вклад Представництва міжнародної гуманітарної організації «Oxfam» у підтримку нашої територіальної громади відіграє важливу роль у забезпеченні надійного та неперебійного електропостачання для наших мешканців та забезпечити електроенергією об'єкти критичної інфраструктури. Генератори, надані вами, допомагатимуть забезпечити стабільність електропостачання в умовах війни. Ваша підтримка в цьому питанні надає нам можливість більш ефективно реагувати на потреби наших мешканців та забезпечити їх безпеку.
Висловлюємо подяку народному депутату Сергію Демченку та начальнику Дніпровської РВА Юрію Яндульському,  за сприяння у цьому питанні та за підтримку в забезпеченні нашої територіальної громади необхідним обладнанням.
Ми висловлюємо нашу глибоку вдячність за Вашу допомогу та підтримку. Наша територіальна громада завжди готова спільно працювати над зміцненням наших взаємовідносин та розвитком нашого регіону.

З повагою, селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису