«КРАЇНА ГІДНОСТІ»
  28.06.2023 року на території Новопокровської громади відбулась зустріч з залучення молоді - членів молодіжної ради, місцевої молоді та ВПО смт Новопокровка до діяльності  Ради ВПО в рамках проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб».
  В рамках цієї зустрічі розглядали такі питання, а саме:
•    аналіз поточної ситуації щодо ВПО та постраждалого населення Новопокровської ТГ;
•    висвітлювались проблеми молоді з числа внутрішньо переміщених осіб;
•     вплив війни на молодь;
•    обговорювали про  міжнародні стандарти участі молоді в прийнятті рішень. Механізми участі.

Учасники заходу прийняли участь у стратегічній сесії грі для молоді «Країна гідності».

"Країна Гідності"(гра) – це карткова гра молодіжного сектору Ради Європи, у якій гравців як членів парламенту вигаданої однойменної країни просять прийняти рішення про соціальну політику щодо соціальних прав у рамках плану розвитку на найближчі п’ять років.

Дякуємо за представлений матеріал у вигляді відео матеріалів та лекції Тетяну Мамчич, Аліну Стрілець, Олену Дем’яненко.