Реалізація проєкту «Продовольча безпека - стабільність і розвиток Новопокровської громади Дніпровського району Дніпропетровської області»
Відповідно до плану реалізації проєкту, в березні, в рамках акції «Квіти Перемоги», на території Новопокровської громади було висаджено 400 троянд та 2500 інших квітів. Квітники були сформовані в смт Новопокровка та Іверському, Олександропільському, Багатському, Павлівському, Криничанському старостинських округах. До акції долучилися всі комунальні установи округів.
Також протягом березня, в рамках акцій «Парки Перемоги», на території смт Новопокровка, с. Котлярівка та Олександропільського, Павлівського, Багатського, Іверського, Криничанського старостинських округів було висаджено 300 плодових дерев.
У квітні нашими партнерами з ініціативи «Сади Перемоги» проєкту SURGe (Support to Ukraine’s Reforms for Governance), що фінансується Урядом Канади, впроваджується компанією  Alinea International та Благодійним фондом «МХП-Громаді» у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, було надане насіння овочевих культур на суму 120 000 грн: 
насіння перцю(9 000 насінин), буряка(150 000 насінин), моркви(550 000 насінин), огірків(7 000 насінин), кабачків (4000 насінин), цибулі (2 кг), помідорів (20 000 насінин), кавунів(25 000 насінин). 
Насіння було передане старостам всіх старостинських округів, які в свою чергу передали їх партнерам проєкту – 260 домогосподарствам та 11 комунальним установам.
Нашу ініціативу також підтримала  Всеукраїнська асоціація громад в межах проєкту «Згуртовані громади» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). Ними було надане насіння овочевої групи від міжнародних насіннєвих компаній BAYER. Enza Zaden, Lark Seeds, Nunhems, Hazera, Seminis, Rijk Zwaan та Syngenta для забезпечення насіннєвим матеріалом ВПО. Допомогу отримали 87 сімей.
При співпраці з благодійною організацією «Благодійний фонд «Helping Hands» передали жителям громади для власних потреб посадковий матеріал: 1 т голландської цибулі та 5 т голландської картоплі. Отримали цибулю 433 родини, картоплю 702 родини, які також виявили бажання долучитися до реалізації проєкту та надлишки вирощених овочів віддати на допомогу ЗСУ та іншим особам, які цього потребуватимуть.
На сьогодні більшість партнерів проєкту завершили висадження посадкового матеріалу. Також йде підготовка земельних ділянок партнерів, які будуть вирощувати кавуни та соняшник.
#SURGeSupport #ГороднівійськаУкраїни #СадиДляПеремоги #СадиПеремоги #victorygardensua

https://www.facebook.com/101665228514747/posts/pfbid02pnUF5ZKpr45byKJuHFEDMh6CpoEfu9VdjVE1X1Z5rM3yoPm6xNFnsb6D8gdkCWwCl/