В межах конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» та в рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» на території Новопокровської громади протягом тижня здійснювалися наступні заходи (за інформацією старост та заступника селищного голови).

На території Олександропільського старостинського округу працівники гімназії привели в належний санітарний стан територію паркової зони в селі Олександропіль.  Працівники Петриківської школи упорядкували шкільний парк (покосили траву та упорядкували квітники) та привели в належний санітарний стан пам'ятник в селі Петриківка.

На території смт Новопокровка здійснювалося упорядкування:

• паркової зони;
  • центральної частини селища;
  • території біля адмінбудівлі селищної ради;
  • території ліцею.

Учасники заходу: працівники ліцею та дитячого садочка, робітники з благоустрою.

В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники виконкому висадили цибулю на комунальному городі.

На території Багатського старостинського округу упорядковані території:

• дитячого майданчика у селі Водяне;
  • паркової зони в с. Багате;
  • дитячого майданчика в селі Багате;
  • футбольного поля на території Багатської гімназії;
  • автобусної зупинки у селі Водяне.

Учасники заходу: Рошка Ігор, Владимирський Віталій, Кривуля Сергій, Радченко Валентина, Радченко Віталій, Залюбовський Артем, Бєлих Тетяна, Бакум Павло, Авраменко Руслан, Авраменко Костянтин, Чепець Олександр, Чепець Сергій, Залєвський Артем, Нелєпа Едуард, Чепець Іван.

На території Криничанського старостинського округу працівники виконкому та культури привели в належний санітарний стан в'їзд до старостинського округу та дитячий майданчик в с. Бутовичівка.

На території Іверського старостинського округу протягом тижня упорядковували:

• територію біля старостату, бібліотеки та будинку культури в селі Миропіль (білування бордюрів та дерев);
  • пам’ятник в с. Миропіль (білування та фарбування пам’ятника).

Учасники заходу: Борисова Наталія, Ковальова Людмила, Кізіма Сергій.

На території Павлівського старостинського округу працівники виконкому та культури упорядкували територію паркової зони в с. Павлівка та територію біля будинку культури (покос трави – 1,0 га, упорядкування клумб).

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради