В межах конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» та в рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» на території Новопокровської громади протягом тижня здійснювалися наступні заходи (за інформацією старост та заступника селищного голови).

На території Олександропільського старостинського округу здійснювалося впорядкування дитячих майданчиків в селі Олександропіль та Петриківка, впорядкування та поточний ремонт пам'ятників загиблим у ІІ Світовій війні в селі Олександропіль, Петриківка, Тихе. 

В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники комунальних закладів завершили висадження овочевих культур на комунальних городах. 

Учасники заходу: працівники закладів освіти, терцентру, робітник з благоустрою.

На території смт Новопокровка працівники ліцею та пожежної команди упорядкували центральну частину селища. В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники ліцею та дитячого садочка завершили висадження овочевих культур на комунальних городах. Посіяли квіти на клумбах паркової зони.

На території Багатського старостинського округу приведені у належний санітарний стан:

  • пам’ятник в селі Григорівка;
  • березова роща та стадіон на території Багатської гімназії;
  • паркова зона в селі Багате.

Побіловані дерева на території дитячого майданчика та центральної частини села Багате.

Учасники заходу: працівники гімназії, Михайлова Ніла, Іщенко Інна, Мишак Микола, Радченко Валентина, Кремінь Євгенія, Скраклій Наталя, Кривуля Сергій, Каряка Людмила, Алькема Світлана.

В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники виконкому, закладів освіти та культури завершили висадження овочевих культур на земельних ділянках комунальної власності.

На території Криничанського старостинського округу упорядковані пам’ятники загиблим воїнам в селі Кринички, Гаркушино та Бутовичівка. Покошена трава біля автобусної зупинки в селі Кринички.

В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» висадили цибулю, картоплю, буряк та огірки.

Учасники заходу: Проскура Юрій, Подолкіна Ліна, Деметр Світлана.

На території Іверського старостинського округу приведені у належний санітарний стан:

  • територія парку в селі Миропіль;
  • територія біля бібліотеки та будинку культури в селі Миропіль;
  • територія біля пам’ятного знаку в лісопосадці біля села Миропіль;
  • пам’ятники в селі Розстання, Іверське та Ганно-Мусіївка.

Учасники заходу: Борисова Наталія, Ковальова Людмила, Кобяков Костянтин, Юдін Станіслав, сім'я Недоступових, Продченко Юрій, Борисов Віктор, Луговська Тетяна, Бичковська Світлана та Шадурська Тетяна.

На території Павлівського старостинського округу упорядковані:

  • пам’ятники в селі Павлівка, Пропашне;
  • територія паркової  зони в с. Павлівка;
  • територія біля будинку культури.

Учасники заходу: Левченко Володимир, Осійчук Євген, Запухла Світлана, Гурін Людмила, Зеленська Ірина, Денисюк Валентин, Рибалка Валерій, Черненко Сергій, Нікітенко Анастасія та молодь села Пропашне.

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради