В межах конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» та в рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» на території Новопокровської громади протягом тижня здійснювалися наступні заходи (за інформацією старост та заступника селищного голови).

На території Олександропільського старостинського округу працівники терцентру розпочали висадження овочевих культур на комунальних городах. Працівники виконкому, терцентру, закладів освіти та культури, робітник з благоустрою висадили 95 кущів троянд.

На території смт Новопокровка робітники з благоустрою протягом тижня упорядковували території:

•  паркової зони;
  •  пам’ятника та братської могили;
  •  центральної частини селища;
  •  території біля стадіону.

В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники виконкому та закладів освіти:

•  підготували земельні ділянки під посадку овочевих культур;
  •  розпочали висадження овочевих культур;
  •  висадили 110 кущів троянд.

На території Багатського старостинського округу працівники виконкому, закладів культури та небайдужі жителі села Багате привели в належний санітарний стан території:

•  пам’ятника Шевченку;
  •  паркової зони;
  •  дитячого майданчику;
  •  автобусної зупинки.

В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівниками закладів освіти, культури та місцевими жителями села Тракторне на території старостинського округу висаджено 60 кущів троянд. Працівники освіти та культури розпочали висадження овочевих культур на комунальних городах.

На території Криничанського старостинського округу здійснювалося упорядкування центральної частини села Кринички. В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники виконкому та закладів культури підготували земельну ділянку під посадку овочевих культур. Працівниками закладів освіти та закладу охорони здоров’я висаджено 40 кущів троянд.

На території Іверського старостинського округу працівники виконкому побілували дерева та упорядкували клумби біля адмінбудівлі Іверського старостинського округу. В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники виконкому, закладів освіти та Бичковська Світлана висадили 65 кущів троянд на території старостинського округу.

На території Павлівського старостинського округу працівники виконкому, закладів культури та робітник з благоустрою упорядкували територію паркової зони в с. Павлівка. В рамках реалізації проєкту конкурсу грантів «Сади для Перемоги» працівники закладів освіти та культури висадили 30 кущів троянд.

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради