Фото без опису

Дніпропетровськгаз завдяки «стоп-системі» виконав роботи без відключення 15 тис. споживачів

АТ «Дніпропетровськгаз» - підприємство критичної інфраструктури, яке дбає про безперебійний та безаварійний розподіл блакитного палива 604 тис. мешканців Дніпропетровщини.

Днями спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» виконали від’єднання об‘єкту від системи газопостачання у Павлоградському районі області. Під час робіт спеціалісти застосували «стоп-систему» італійської фірми Ravetti.  

Це унікальне обладнання забезпечує надійне перекриття газопроводу в кожній точці відсікання. Воно дозволяє проводити реконструкції та ремонт мереж, заміну дефектних ділянок газопроводу, несправних засувок та кранів у будь-яку пору року, із мінімальною затратою часу і ресурсів. Відтак саме завдяки італійському обладнанню Ravetti фахівцям Дніпропетровськгазу вдалося виконати роботи без відключення газопостачання 14 населених пунктів області, а це - 15 тис. клієнтів.

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), налагодило логістичні маршрути та співпрацю з європейськими парнерами, завдяки чому може активно виконувати роботи на газових мереж регіону з застосуванням сучасного обладнання європейського виробництва в умовах війни.

Наближаємо перемогу на газовому фронті!

Фото без описуФото без опису