Те, що відбувається зараз  в Україні  - найскладніший і найтрагічніший час за всю історію нашої країни. Руйнуються міста, щодня гинуть і страждають мирні люді. Багато хто кидає свої домівки, виїжджає з рідних міст, сіл, селищ,  щоб вижити та  урятувати своїх дітей. І наш найголовніший обов'язок - допомогти людям та забезпечити їх  усім необхідним.  Тож цього тижня, гуманітарний штаб Новопокровської громади працював у посиленому режимі:
      - 07.03.2023 за сприяння ГО "ОГ "Світочі" та підтримки селищної ради від БФ "NEW WAY"  гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни отримали 98 внутрішньо переміщені сімей Олександропільського та Іверського старостинських округів;                       -  06.03 - 10.03. -  отримали безкоштовні поліклінічні послуги  110 жителів
смт Новопокровка, Криничанський, Олександропільський округи, с. Миропіль,
в рамках спільної програми МОМ ООН (Міжнародна організація з міграції) та міжнародної медичної компанії МEDICOVER, проведено прийом населення мобільною медичною бригадою у складі лікаря-терапевта, УЗД ( органів черевної порожнини), психолога та медичної сестри. Провели обстеження ЕКГ,  УЗД ( органів черевної порожнини). Забір крові ( загальний аналіз крові й біохімічний) та сечі для  аналізів.                                                               -  Протягом тижня надавалася допомога усім потребуючим сім'ям з дітьми у вигляді дитячого харчування та памперсів.                                      - Формувалися списки для отримання гуманітарної допомоги та медичного обстеження людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.                                            -   Нашим воїнам-захисникам  до ЗСУ відправлено 18 іменних посилок з продуктами харчування та одягом, 92метрів захисної плівки, а також     направлено продукти харчування до шпиталю м. Дніпра.                                                                   Ми й надалі будемо працювати задля Перемоги.     У єдності-наша сила!