За ініціативи селищної ради в межах конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» 09 березня 2023 року проведено День довкілля («чистий» четвер), протягом якого по всій території громади здійснювалося упорядкування населених пунктів (за інформацією старост та заступника селищного голови).

На території Олександропільського старостинського округу у ході акції здійснено прибирання та приведення до належного санітарного стану територій паркових зон, братських могил, кладовищ. Упорядковані території комунальних закладів селищної ради.

На території смт Новопокровка приведені в належний санітарний стан території парку, пам’ятника. Порядкована територія біля селищного клубу.

На території Багатського старостинського округу висадили квіти на «Алеї Перемоги» та упорядкували територію парку в селі Багате.

На території Криничанського старостинського округу учасники акції упорядкували «Парк Перемоги», зупинку громадського транспорту та пам’ятник загиблим воїнам в с. Кринички.

На території Іверського старостинського округу здійснювалося упорядкування пам’ятного місця, паркової зони, узбіччя дороги в центрі села Іверське та паркової зони дитячого садочка «Світанок».

 На території Павлівського старостинського округу у ході акції здійснено прибирання та приведення в належний санітарний стан центральної частини села Павлівка. Були упорядковані всі території комунальних закладів селищної ради.

До участі в акції долучилися працівники виконавчого комітету, комунальних закладів та установ селищної ради, робітники з благоустрою та небайдужі жителі громади.

 

Для сталого проходження опалювального сезону на території громади надана гуманітарна допомога внутрішньо-переміщеній особі Гладченко Анні у вигляді 2 куб.м. дров. Для опалення будівлі селищної ради заготовлено 4 куб. м. дров.

Учасники заходу: працівники місцевої пожежної команди.

 

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради