Фото без опису

Дніпропетровськгаз передав ювілейну автівку ЗСУ

Вже більше року АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК) активно підтримує Збройні сили України. Тому і весну підприємство починає з надважливої допомоги нашим військовим

Нещодавно керівництво АТ «Дніпропетровськгаз» спільними зусиллями придбало та передало українським захисникам позашляховик Mitsubishi. Незабаром авто вирушить на виконання бойових завдань і неодмінно наблизить нашу перемогу над ворогом.  

З початку повномасштабного вторгнення Дніпропетровськгаз вже передав у зону бойових дій та до ТРО 30 автівок, а також акумулятори, шини, пальне, протитанкові їжаки, будівельні матеріали та необхідні інструменти. Газорозподільна компанія спрямувала на підтримку української армії 7,6 млн грн.

На потреби ЗСУ та для мобілізованих працівників підприємства були закуплені і передані бронежилети, спецодяг і термобілизна, взуття, спальники, продукти харчування, засоби зв’язку, буржуйки виробництва RGC Production. Усього в АТ «Дніпропетровськгаз» 146 фахівців, які захищають нашу країну у лавах Збройних сил.

Сила у єдності! Перемога буде за нами!

Фото без описуФото без опису