Фото без опису

Дніпропетровськгаз встановлює європейське обладнання на газових мережах області

АТ «Дніпропетровськгаз» активно продовжує у новому році модернізацію газової системи Дніпропетровщини!

Днями фахівці компанії провели заміну старого ШГРП на новий КБРТ у Криворізькому районі області. Старе обладнання пропрацювало майже 20 років. У складі нового комбінованого будинкового регулятора тиску газу працюють комплектуючі італійської компанії Pietro Fiorentini.

КБРТ слугують для пониження тиску блакитного палива із середнього до низького та підтримання його на належному рівні для невеликої кількості споживачів. 

Сучасне обладнання з італійськими комплектуючими має три ступені захисту від підвищення тиску в мережі, що важливо для надійної роботи побутових газових приладів та попередження аварійних ситуацій. Відтак новий КБРТ забезпечує надійний розподіл блакитного палива майже 10 споживачам приватного сектору даного району.

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), більше п’яти років співпрацює з європейськими партнерами, у тому числі компанією Pietro Fiorentini. Компанія використовує сучасне обладнання провідних виробників на газових мережах області. Це дає змогу газовикам, навіть в умовах війни, активно виконувати модернізацію критичної інфраструктури Дніпропетровської області.

Працюємо на перемогу України!