Фото без опису

Заміна газового котла «під ключ» - готове рішення від Дніпропетровськгазу

З часом, як правило, старий газовий котел споживає на 30% більше ресурсу, ніж сучасний. У обладнання, яке вже пропрацювало більше 10 років, знижується ККД і воно починає витрачати більше блакитного палива, а споживач відчуває це на собі. Варто замислитися про заміну устаткування. Для мешканців Дніпропетровщини доступна комплексна послуга з заміни газового котла «під ключ» від АТ «Дніпропетровськгаз» та фахівців 104.ua клієнтського простору.

Замовивши таку послугу, вам гарантовані

- допомога у підборі газового котла; 

- демонтаж старого обладнання та підключення нового газового котла; 

- заміна кранів, шлангів та інших комплектуючих

- підключення системи газо-, водопостачання

- офіційна реєстрацію котла; 

- пакет документів.

Ціна фіксована - 8500 грн, за умови якщо ви придбали газовий котел у 104.ua клієнтському просторі регіону, не змінюєте його розташування у помешканні, потужність котла залишається такою ж і не потрібно змінювати систему димоходу

Без кваліфікованих фахівців під час заміни обладнання не обійтися! Тому усі роботи виконуються досвідченими спеціалістами АТ «Дніпропетровськгаз», які пройшли навчання та отримали сертифікати, мають дозвільні документи і сучасне обладнання для їх виконання.

Пам’ятайте, що самостійне втручання у роботу газових приладів та систему газопостачання заборонено і небезпечно для життя та здоров’я.

Обирайте газове обладнання та замовляйте послугу у найближчому 104.ua клієнтському просторі. А також отримати усю інформацію щодо послуги з заміни газового котла «під ключ» можна в АТ «Дніпропетровськгаз» за місцем проживання.