Місцеві ґаздині Новопокровської громади продовжують долучатися до кулінарного забезпечення фронту. З любов’ю для наших захисників. 
Від ранку кухні дитячих садочків та шкіл громади заполонили аромати домашньої випічки. Пиріжок за пиріжком формують та викладають на деко. І поки одні випікаються, готують наступну партію. Змогли підлаштуватися і під графіки відключення світла. В період з 28 грудня 2022 року по 10 січня 2023 року працівниками:
Новопокровського ліцею: Мазурець Наталією, Ремез Ганною, Яловенко Мариною,  Євчун Любов - булочки солодкі  300 шт, пиріжки з капустою 390 шт, пиріжки солодкі з повидлом 500 шт, плов з м'ясом, борщ, булочки солодкі 115 шт, рогалики солодкі з повидлом 300 шт, вареники з вишнями 7 кг, салат з капусти 
Павлівського ЗДО «Струмочок» - Черненко  Оленою, Сівак Наталією - домашнє печиво - 110 штук, пиріжки духові з яблуками - 70 штук, солодкі булочки - 60 штук, пампушки з часником - 100 штук, пиріжки духові з вишнею  - 110 штук.
Павлівської початкової школи-філії - Денисюк Наталією, Горбун Ольгою, Запухлою Людмилою, Інюшиною Наталією, Козін Наталією - рогалики з повидлом-90 шт., пиріжки з картоплею -139 шт, хліб - 6шт, трикутнички з капустою -117 шт.
Миропільської початкової школи - Вишнивецькою Наталією, Магас Оленою, Перевишко Галиною, Ковальовою Людмилою, Євтухович Наталією, Артюшиною Світланою, Голенковою Мариною -пиріжки з капустою -425 штук, пиріжки з повидлом-55штук, вергуни-70 штук, вареники з картоплею та капустою-400 штук, салат з червоного буряка по- корейськи - 3 трилітрові відерця, булочки з корицею-120 штук, каша рисова-9л, салат з червоного буряка по- корейськи -9 л, котлети- 80 шт
Олександропільської гімназії - Соловей  Любов, Власенко Оксаною,  Власенко Ольгою,  Шевченко Валентиною,  Леденьова Валентиною,  Григоренко Анною - пирожки з картоплею та капустою 600 шт
Іверської гімназії – Голінковою Надією, Паніною Світланою, Богинською Людмилою, Петрухіною Любовю - качки запечені з яблуками в кількості 6 штук, мед --5кг, пиріжки жарені з картоплею 160шт, вергуни—350 шт,  пиріг з варенням, плов 10 л.
Петриківської початкової школи - Олександрук Н.С.,Карнаух Л.Д.,Калюта Л.М. - відбивні в клярі - 80 шт., вергуни-150шт, котлети - 80 шт, коржики-120 шт, пиріжки з картоплею 150шт.
Петриківського ЗДО - Щасливець Мариною, Щасливець Альоною, Лемішко Людмилою, Динь Яною, Сащук Надією, Гулей Валентиною,  Сітало Валентиною, Федінчик Людмилою, Аршулік Лідією - вареники з картоплею та капустою – 500 шт, суп з фрикадельками 20 л, плов 18 л., помідори солені 6 л. пиріжки з картоплею та капустою 350 шт. 
Багатського ДНЗ - Залєвською Вікторією, Калініченко Крістіною, Бєлих Вікторією, Шольдіною Аллою - пиріжки з картоплею 120шт, пиріжки з капустою 90 шт, пироги духові з яблуками 55 Рогалики  7.5 кг, квашена капуста  10л, бісквіт , пончики, печиво куповане 2 кг, сухарики1кг
Іверського ДНЗ Світанок - Фокіною Людмилою, Руденко Наталією, Козак Вікторією - рулет з яблуком- 14 шт , вінегрет -7 кг.
Криничанського ДНЗ - Станчук Світланою, Процик Вікторією, Перетятько Наталією, Подолкіна Тетяною, Черненко Марією - плов 10,5л., капуста квашена 3 л., пампушки з часником 72 шт., ватрушка з сиром 76 шт., пиріг солодкий 1,5 кг, рогалики з варенням 2.5 кг., пироги смажені з картоплею і капустою 150 шт.
Новопокровського ЗДО «Малятко» - Тарасенко Наталією, Кузьмич Тетяною, Кузьмич Валентиною, Кучерява Інною, Черненко Наталією, Шевченко Наталією -борщ 32 літрів, пиріжки з гарбузом, з яблуками 170 шт.
І головне: наші господині вкладають у свої страви стільки любові і ВІРИ в ПЕРЕМОГУ, що вони навіть смакують по-особливому. Підтверджено українськими воїнами!

 З повагою селищний голова Людмила Муркович, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради