Фото без опису

Дніпропетровськгаз пояснює: чи можна замінювати газове обладнання під час опалювального сезону

Опалювальний сезон на Дніпропетровщині активно продовжується. Часто у цей період у споживачів блакитного палива з’являється бажання та необхідність  замінити своє старе газове обладнання на якісне та енергоефективне. Але виникає запитання, чи реально виконати такі роботи взимку?

АТ «Дніпропетровськгаз» запевняє, що так, виконувати заміну газового устаткування у будинку чи квартирі можна навіть в опалювальний сезон. Оскільки найчастіше цей процес триває всього один день. Однак споживачі Дніпропетровщини повинні бути готові, що на цей період у помешканні буде прохолодно.

На сусідів такі роботи ніяк не вплинуть. Якщо у вашому будинку чи квартирі є пристрій для перекриття газу, їм не будуть його перекривати

Якщо немаєпотрібно буде перекрити подачу газу на стояк, але це максимум на півгодини.

Дніпропетровськгаз застерігає, що самостійне втручання у систему газопостачання суворо заборонено, оскільки це небезпечно для вашого життя та здоров’я. Усі газонебезпечні роботи мають виконувати спеціалісти, які мають дозвільні документи, досвід та необхідні інструменти. Вже сотні тисяч споживачів Дніпропетровщини отримали якісні послуги від кваліфікованих фахівців АТ «Дніпропетровскгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК).

Для заміни газового обладнання, його придбання та детальної консультації  звертайтеся до найближчого 104.ua клієнтського простору на Дніпропетровщині.

Не гайте час! Подбайте про свій комфорт в оселі вже зараз.