Любов до України та тепло рідного дому в кожному смаколику...

З початку повномасштабного російського вторгнення наші заклади освіти стали справжньою домівкою не тільки для педагогічних  колективів, а й для всіх небайдужих мешканців Новопокровської громади, які приходять і допомогають місити тісто, ліпити і пекти пиріжки.

З картоплею чи яблуками, з капустою чи варенням... головним інгредієнтом в кожній страві є любов до рідної України. За період з 01 по 06 грудня золотими ручками наших господинь Шевченко Наталії, Тарасенко Наталії, Кузьмич Тетяни, Яловенко Марини, Мазурець Наталії, Євчун Любові, Макарової Світлани, Кучерявої Інни, Кузьмич Валентини, Градінович Ганни, Мазурець Наталії, Сівак Наталії, Черненко Олени, Науменко Тетяни, Козак Вікторії, Руденко Наталії, Фокиної Людмили, Станчук Світлани, Процик Вікторії, Перетятько Наталії, Подолкіної Тетяни, Черненко Марії, Паніної Світлани, Богинської Людмили, Роговської Наталі, Петрухіної Любові, Голінкової Надії, Григоренко Анни, Дихтярьової Олени, Шевченко Валентини,  Леденьової Валентини, Аршулік Лідії, Щасливець Альони, Лемішко Людмили, Щасливець Марини, Сітало Валентини, Матяж Зінаїди, Пьосової Валентини,  Гайдар Оксани, Білої Людмили, Баштаненко Ніни, Науменко Інни, Бєлих Вікторії, Калініченко Крістіни,  Кузьмич Валентини, Кузьмич Тетяни, Кучерявої Інни, Тарасенко Наталії, Шевченко Наталії,  Вишнивецької  Наталії, Магас Олени, Перевишко Галини, Євтухович Наталії, Артюшиної Світлани було випечено та приготовлено рогалики солодкі з яблуками 600 шт., пиріжки смажені з капустою та картоплею 1910 шт., солодкі булочки - 200 шт.,  пампушки з часником - 110 шт., вергуни - 530 шт, 60 пиріжків з сиром, 80 рогаликів з повидлом, 46 кексів,  печиво вівсяне - 1кг, пиріжки солодкі з яблуками – 155 шт., коржики – 35 шт., вінегрет - 10 кг.

Дякуємо усім господиням!  Дякуємо всім місцевим "небайдужим серцям", які долучаються.    Уєдності - наша сила! І ми здобудемо перемогу, ми будемо вільні, будемо жити у прекрасній розвиненій країні!

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ, депутати та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради