Фото без опису

Дніпропетровськгаз: сплачуйте за розподіл газу онлайн - бережіть свій час

Електронні квитанції для оплати за доставку блакитного палива вже доступні клієнтам АТ «Дніпропетровськгаз» в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Споживачі можуть завантажити їх на власні пристрої та сплатити за розподлі газу за кілька хвилин, не виходячи з помешкання. Зробити це необхідно до 20 числа поточного місяця. Для мешканців Дніпропетровщини є зручні онлайн-сервіси 104.ua:   

  1. Особистий кабінет - https://account.104.ua/ua/login.              
  2. Мобільний додаток (iOS - http://surl.li/bcptr ; Android - http://surl.li/bcptv).     
  3. Чат-бот «7104ua» у Viber - https://chats.viber.com/7104ua.                 
  4. Чат-бот «7104ua» у Telegram  - https://t.me/ua7104_bot.          
  5. Або через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua.    

Дніпропетровськгаз вдячний усім споживачам, які вчасно розраховуються за доставку блакитного палива! За ці кошти фінансується придбання матеріалів, обладнання для якісного та швидкого обслуговування системи газопостачання нашого регіону, оплачується праця газовиків та податки у бюджети різних рівнів.

До того ж, використовуючи електронні квитанції за розподіл газу, кожен свідомий споживач дбає про збереження дефіцитних енергоресурсів. Адже друк паперових платіжок потребує багато ресурсів, зокрема води та електроенергії. Тому у рамках проекту «Дерево життя» АТ «Дніпропетровськгаз» пропонує відмовитись від паперових платіжок та обрати їх електронний аналог. Натомість кампанія вже висадила більше 360 саджанців у регіоні, які придбала саме за рахунок заощаджених коштів на друк платіжок. Нині вже понад 40 тис. споживачів регіону відмовилися від паперових квитанцій. Як це зробити?

1.Перейдіть в особистий кабінет на сайті 104.ua і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрана.

2. Оберіть пункт «Розрахунки».                                                                                                                        

3. Натисніть «Відмовитися від паперового рахунка».