Персонал Дніпровського районного сектору № 2 провів патріотично-виховну бесіду з клієнтами пробації до дня Гідності і Свободи

Сьогодні, 21 листопада 2022 року, під час збройної агресії росії, в Україні відзначають День гідності і свободи, і саме в цей день персоналом Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області було проведено патріотично-виховну бесіду з клієнтами пробації, мешканцями територіальних громад району, які перебувають на обліку у районному секторі.

День гідності і свободи, свято приурочене до річниці двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року. Указ про святкування Дня Гідності і Свободи був підписаний президентом України 13 листопада 2014 року. Згідно з указом, свято встановлено "з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та в листопаді 2013 року - лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Також в ході проведення бесіди з клієнтами пробації їм було доведено корисну на даний час для них інформацію з правових та соціально-побутових питань стосовно їх прав та обов’язків у суспільстві.

Доведена інформація викликала неабиякий інтерес у клієнтів пробації про що свідчить велика кількість запитань від них, на які надано відповідь персоналом районного сектору.