Сьогодні втілилася в життя одна маленька мрія родини загиблого захисника Дмитра Захарова.
 За ініціативи родини Захарових Андрія Леонідовича і Лариси Микитівни та підтримки селищної ради було висаджено дерево пам'яті про загиблих воїнів-захисників  нашої громади в російсько-українській війні, які віддали своє життя за наше з вами майбутнє. Цим деревом став дуб краснолистий.

ДУБ як символ довговічності, могутності, цілісності та незламності українського народу.
Лариса Микитівна разом з підростаючим поколінням та жителями села висадили дерево минулого,сьогодення і майбутнього.
Дуб червонолистий-його осіннє червоне листя,як символ пролитої крові за незалежність української держави.
Весняні молоді пагони, як символ відродження і процвітання української нації в вільній,мирній Україні.
Хай міцніє дуб своїм корінням і кожного дня нагадує всім, якою ціною нам вдається відстоювати нашу рідну землю.
Ларисо Микитівно,  дякуємо за ініціативу, за стійкість. Дякуємо нашим Героям за відвагу та мужність.
Схиляємо голови у скорботі перед кращими синами і доньками, які віддали життя за рідних, за Україну. Разом ми вистоємо!
Все буде Україна!