Сьогодні День української писемності та мови.
Щодня і щогодини українську мову в Україні мають поважати, шанувати і, звичайно, послуговуватися нею скрізь.  Зрештою, це ж величезний привілей: наша мова настільки багата й барвиста, що будь-яка думка, висловлена українською, здатна торкнутися найглибших струн людської душі та розуму.

Нам важливо, аби наші діти з юних літ знали, що їхня рідна мова - українська - найкраща і наймилозвучніша у світі.
Українська мова - головне багатство нашого народу. Його не зможе відібрати жоден ворог, жоден окупант. Вона живе у наших генах з діда-прадіда, ми плачемо, сміємось, спілкуємося, працюємо, живемо - рідною українською мовою!
Свою мову - дає Бог. А чужу - приносять на вістрі мечів. Наша мова - це довга історія минулого, це наше бурхливе сьогодення, це наше світле та мирне майбутнє.

Шануйте і любіть свою рідну українську мову, захищайте її, вивчайте, спілкуйтеся нею та  відчуйте її велич і силу. Бережіть рідну мову для себе й прийдешніх поколінь!

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.