6 листопада - День працівника соціальної сфери України. Щиро вiтaємо iз професiйним святом людей, якi обрaли для себе спрaвою життя нелегку i гумaнiстичну мiсiю – постiйну, бaгaтогрaнну i всебiчну пiдтримку тa зaхист всiх, хто нaйбiльше цього потребує в нaшому суспiльствi.
     Шановні працівники соціальної сфери! Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в тяжкй період для нашої країни, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві. Люди, яким Ви щодня допомагаєте  долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують Вашу шляхетну і відповідальну працю.
Висловлюємо слова вдячності всім працівникам соціальної сфери Новопокровської територіальної громади за  невтомну  працю,  високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків,  за душевну щедрість,  сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.
Сердечно бaжaємо Вaм і  Вaшим родинaм мiцного здоров’я, щaстя, рaдостi, невичерпної життєвої енергiї i нехaй добро, зроблене Вaми, повертaється до вaс сторицею!  З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.