Фото без опису

З початку року Дніпропетровськгаз встановив 85 ШГРП RGC Production на газових мережах області

Спеціалісти Дніпропетровськгазу продовжують працювати у посиленому режимі. Підприємство критичної інфраструктури не тільки виконує роботи з підтримання у належному стані мереж газопостачання, а й їх модернізацію.

Так, за десять місяців цього року фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), встановили 85 нових шафових газорегуляторних пунктів на мережах області. Сучасні ШГРП українського виробництва RGC Production замінили застаріле та зношене обладнання, яке експлуатувалося у середньому 30 років.

Новітні шафові газорегуляторні пункти обладнані новітніми європейськими комплектуючими – зокрема високоякісними регуляторами італійського бренду Pietro Fiorentini, які вже довели свою ефективність.

ШГРП забезпечує стабільність роботи газорозподільної системи, безаварійний розподілу газу до кожної домівки на Дніпропетровщині. Дозволяють стабільно і надійно утримувати тиск на заданому рівні, убезпечити мережі та газові прилади споживачів від коливань тиску, зменшити витрати технологічного газу. А фільтри у ШГРП очищують блакитне паливо перед подачею його на газові прилади нашим клієнтам.

Використання європейських технологій та комплектуючих дозволяє перевести газорозподільні мережі Дніпропетровської області та процес доставки газу на технологічно вищий рівень. Критично важлива модернізація газових мереж забезпечить надійність, безпеку та ефективність розподілу газу споживачам. 

Критично важлива модернізація і редизайн газових мереж зі встановленням нового обладнання фінансується за рахунок тарифу на розподіл газу. Відтак, своєчасна оплата доставки блакитного палива - запорука утримання газорозподільних мереж нашого регіону у належному стані та забезпечення безперебійним розподілом газу кожного споживача області.

Працюємо заради перемоги і майбутнього!

Фото без описуФото без опису