Фото без опису

Перша автівка завдяки споживачам газу Дніпропетровщини відправилась на передову

 

У рамках акції «Авто для ЗСУ», оголошеної в серпні, клієнти 104.ua придбали в мережі 104.ua Клієнтських просторів і на сайті market.104.ua понад 3800 одиниць газового обладнання. До акції долучилося 63 споживачі газу Дніпропетровської області.

Частина коштів від продажу обладнання пішло на купівлю пікапа для 46 десантно-штурмової бригади.

 

63 клієнти АТ «Дніпропетровськгаз» зробили свій внесок у придбання автомобіля для наших захисників. З середини серпня вони купували газове обладнання та аксесуари в рамках акції «Авто для ЗСУ» в мережі 104.ua Клієнтських просторів і на сайті https://market.104.ua/ua/ .

 

Клієнти придбали 24 котли, 9 модемів та 35 детекторів газу. Частину прибутку від продажу цих товарів було спрямовано на придбання автівки для 46-ї окремої десантно-штурмової бригади.

 

Це повнопривідний позашляховик Mitsubishi, який допомагатиме нашим захисникам. Авто пройшло технічне обслуговування, перефарбоване в камуфляжний колір і невдовзі поїде на південь України, де триває контрнаступ.

 

«Разом з нашими клієнтами по області ми зібрали майже 14 тисяч гривень на автомобіль для українських десантників, – говорить Ірина Манько, начальниця управління клієнтського сервісу АТ «Дніпропетровськгаз». – На цьому ми вирішили не зупинятися. Ми продовжимо підтримувати військових, перераховуючи кошти на закупівлю необхідного для них обладнання».

 

Це перший автомобіль, який поїде на передову завдяки клієнтам, які придбали газове обладнання. Загалом, з початку війни, АТ «Дніпропетровськгаз» передало до ЗСУ 28 автомобілів, 36 буржуйок, рації, одяг та захисну амуніцію, продукти харчування та речі першої необхідності.

 

Разом з тим, газовики України вже передали нашим військовим понад 210 автомобілів: автобусів, вантажівок, позашляховиків, екскаваторів та ін. Тільки до Дня Незалежності в рамках акції «Авто для ЗСУ» військовим було передано 17 автівок. Загальна сума допомоги ЗСУ від компаній, які працюють під брендом РГК, досягла 135 млн грн.

Фото без описуФото без опису