У рамках конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» протягом робочого тижня здійснювалися заходи з благоустрою територій та підготовки до опалювального сезону (за інформацією старост та заступника селищного голови).

Олександропільський старостинський округ

В селах Олександропіль та Петриківка висаджено 50 дерев та 120 кущів.

В селах Тихе та Олександропіль здійснювалася видача брикетів внутрішньо-переміщеним особам.

Заготовлено 1 м.куб. дров для опалення Олександропільської гімназії і терцентру.

Учасники заходу: робітники з благоустрою.

На території Багатського старостинського округу проводилося упорядкування пам’ятників в с. Багате та с. Григорівка.

Щодня здійснюється упорядкування території парку в селі Багате (вигрібання опалого листя).

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та гімназії.

На території смт Новопокровка проводилося упорядкування узбіччя дороги по вулиці Робоча (вирубування молодої порослі) та території ліцею (вигрібання опалого листя – 0,2 га).

Учасники заходу: робітники з благоустрою та ліцею.

Криничанський старостинський округ

В селі Гаркушине здійснювалася видача брикетів внутрішньо-переміщеним особам.

Заготовлено 1 м.куб. дров для опалення Криничанської гімназії.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та гімназії.

Іверський старостинський округ

Біля дитячого майданчика в селі Ганно-Мусіївка висаджено хризантеми (4 шт.).

Учасники заходу: Бабаєвська Олена (ВПО), Сліпченко Наталія, Вишнивецька Адріана, Калюта Ольга, Калюта Тетяна.

На території Павлівського старостинського округу проведено упорядкування:

- територій сіл Павлівка та Пропашне (вирубування молодої порослі та кущів);

- території парку в с. Павлівка (вигрібання опалого листя).

Для опалення будівлі школи в зимовий період заготовлено 0,5 куб. м. дров.

Здійснювалася видача брикетів внутрішньо-переміщеним особам.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та робітники з благоустрою.

За підтримки міжнародного благодійного фонду NEW WAY закінчилася видача брикетів внутрішньо-переміщеним особам. До опалювального сезону 50 сімей отримало по 2 тони палива.

За участю Бахмата Григорія Олександровича надана гуманітарна допомога у вигляді палетів (4 тони) для опалювання будівлі терцентру.

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради