Вітаємо усіх водіїв Новопокровської громади з Днем автомобіліста!

Шановні водії! Не важливо чи сидите Ви за кермом військової техніки, пасажирського автобуса, легкового чи вантажного автомобіля: усі ви робите важливу справу, адже працюєте на одному шляху – шляху до  ПЕРЕМОГИ! Багато водіїв, ризикуючи власним життям, щодня перевозять людей, зерно, інші вантажі. Багато з наших земляків наразі є керманичами військового транспорту і саме від них залежить  безпечне доставлення людей у пункти призначення військових підрозділів та перевезення вантажів для потреб військ.

Тож вітаємо Вас з професійним святом і бажаємо, щоб Ваша техніка ніколи Вас не підводила. Хай здоров’я, щастя, добробут завжди будуть з Вами на життєвому шляху! Хай оминають Вас вибоїни негараздів, а дороги будуть рівними, відкритими і головне – МИРНИМИ!

З повагою селищний голова Людмила Муркович і виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.