До Дня захисників і захисниць України, у рамках конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» протягом робочого тижня здійснювалося висадження «Алеї пам’яті загиблих героїв-земляків та «Осінніх квітів Перемоги», здійснювалися заходи з благоустрою територій та підготовки до опалювального сезону (за інформацією старост та заступника селищного голови).

Олександропільський старостинський округ

В селах Олександропіль та Петриківка висаджено липи - 50 шт.

Висаджено квіти в селі Петриківка – 60 шт. та с. Олександропіль – 67 шт.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та комунальних закладів.

На території Багатського старостинського округу проведено упорядкування території парку та пам’ятника в с. Багате.

В селах Багате, Тракторне та Григорівка висаджено липи - 90 шт., в селі Водяне - горіхи – 15 шт.

Висаджено квіти в селі Багате – 187 шт.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та комунальних закладів, працівники СТОВ «КОЛОС», Рошка Ігор, Сорокін Юрій, Владимирська  Людмила, Владимирський Віталій, Дар’я Печеньова, Чеканський Олександр.

На території смт Новопокровка висаджено липи – 50 шт.

В парку на клумбах висаджено хризантеми – 200 шт.

До осінньо-зимового періоду заготовлено 2 куб. м. дров для опалення будівлі селищної ради.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та комунальних закладів.

Криничанський старостинський округ

Висаджено липи в селі Кринички – 50 шт.

На клумбах висаджено хризантеми – 10 шт.

Для поливу квітів та дерев була залучена техніка Охріменка Василя.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та комунальних закладів.

Для сталого проходження опалювального сезону здійснювалася видача палетів внутрішньо-переміщеним особам.

На території Іверського старостинського округу проведено упорядкування дитячого майданчика в с. Ганно-Мусіївка (0,2 га).

Висаджено липи в селі Іверське – 17 шт. та в селі Ганно-Мусіївка - 67 шт.

Для поливу дерев була залучена техніка Шадурського Олександра.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та комунальних закладів, Романко Василь, Бабаєвська Олена (ВПО), Бабаєвський Матвій (ВПО), Сліпченко Наталія, Вишнивецька Адріана, Аніскевич Петро, Крючков Володимир, Крючкова Наталія, Серебряков Сергій, Мельник Тетяна, Мельник Дмитро, Дубова Надія, Чабаненко Анна.

На території Павлівського старостинського округу проведено упорядкування:

- території сіл Павлівка та Пропашне (вирубували молоду поросль та куші);

- пам’ятників в селах Павлівка та Пропашне.

Висаджено липи – 20 шт. та квіти – 10 шт.

Для опалення будівлі школи в зимовий період заготовлено 0,5 куб. м. дров.

Учасники заходу: працівники виконавчого комітету та комунальних закладів, робітники з благоустрою, Денисюк Оксана (ВПО), Павлюченко-Радіонова Олеся, Павлюченко-Радіонова Поліна, Павлюченко-Радіонов Кирило, Павлюченко- Радіонова Кароліна.

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради