В рамках благодійного ярмарку «Подаруй тепло воїну», що проводився в межах  марафону небайдужих сердець «Повертайся, солдате, додому живим» фестивалю «UnityFest (фестиваль єднання) – від минулого до сьогодення», відбувся аукціон виготовлених власноруч дитячих малюнків, аплікацій, прикрас з бісеру та виробів  декоративно-ужиткового мистецтва «Янголи миру для захисників». Усього на аукціоні було представлено понад 300 робіт. Юні мешканці Новопокровської громади, патріоти нашої України, майбутнє нашої нації, також зробили свій внесок в Перемогу.  Задля цього 136 дітей дуже старалися - малювали малюнки та робили вироби своїми маленькими рученятами, а  саме: Павлівський старостинський округ - 15 учасників, смт Новопокровка - 33 учасника, Багатський старостинський округ - 27 учасників,  Іверський старостинський округ -  18 учасників, в тому числі були роботи і дітей ВПО, Олександропільський старостинський округ  - 43 учасника, Криничанський старостинський округ – 19 учасників. Під час проведення дитячого аукціону «Янголи миру для захисників» було зібрано 58,832 тис.грн, за які придбали  прилади нічного бачення для наших захисників.  «Влаштовуючи благодійні акції зі збору коштів, діти навчаються вболівати за ближнього, стають відповідальними, відчувають, що від них залежить дуже багато. Саме ці якості необхідні новому поколінню, яке розбудовуватиме нову Україну», - зауважила Людмила МУРКОВИЧ, селищний голова Новопокровської територіальної громади.  А вже наступного дня кожен учасник аукціону, а також всі діти  шкільного віку Новопокровської територіальної громади  отримали солодкі подарунки - по банці згущеного молока, отриманого за сприяння громадської організації «Об’єднання громадян «СВІТОЧІ» від благодійного фонду «До Перемоги». Дякуємо найменшим мешканцям громади за їх внесок в допомогу нашим воїнам! Такий народ нікому і ніколи не здолати. У єдності - наша сила!