У рамках конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» протягом робочого тижня здійснювалися наступні заходи з благоустрою територій та підготовці до опалювального сезону (за інформацією старост та заступника селищного голови).
На території Багатського старостинського округу продовжувалися роботи з упорядкування території парку в с. Багате.
До осінньо-зимового періоду на території Криничанського старостинського округу заготовлено 1 куб. м. дров для опалення будівлі школи.

На території смт. Новопокровка продовжувалися роботи з упорядковання території Новопокровського ліцею.
Підготовлена земельна ділянка під Сад Перемоги.
Заготовлено 4 куб. м. дров для опалення будівлі селищної ради.

На території Іверського старостинського округу упорядковано 2 га території парків в с. Миропіль та с. Іверське.
За участю працівників Корнієнка Сергія упорядкована територія біля контори в с. Іверське.

На території Олександропільського старостинського округу продовжувалися роботи з упорядкування території кладовища в с. Олександропіль (покосили 0,1 га трави).
Для сталого проходження опалювального сезону заготовлено 1 куб. м. дров для опалення Олександропільської гімназії і терцентру.

На території Павлівського старостинського округу проведено упорядкування:
- території села Павлівка (вирубували молоду поросль та кущі);
- пам’ятників в с. Павлівка та с. Пропашне.
Заготовлено 0,5 куб. м. дров для опалення будівлі Павлівської школи.

Селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради