Дніпропетровськгаз виконав більше 19 тис. техоглядів та обслуговувань установок ЕХЗ

Усі служби АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), виконують свою роботу 24/7 у посиленому режимі задля безпеки клієнтів. Фахівці компанії продовжують готувати газові мережі області до початку опалювального сезону 2022/2023 років, здійснювати критично важливі та планові роботи. Це також стосується електрохімзахисту сталевих газопроводів.

Так, з початку року спеціалісти групи ЕХЗ АТ «Дніпропетровськгаз»:

- виконали 19 тис. технічних оглядів та обслуговувань установок електрохімзахисту газопроводів від корозії;

-здійснили 4,5 тис. перевірок ефективності роботи цього обладнання;

-провели більше 1,8 тис. планових та поточних ремонтів установок ЕХЗ підземних сталевих газопроводів.

Електрохімзахист - це важливий напрямок роботи газорозподільної компанії! Завдяки йому забезпечується нормативний термін служби газопроводів і усунення найголовнішої небезпеки – наскрізних корозійних пошкоджень і витоків газу через ці пошкодження. Адже погодні умови: дощ, сніг, а також час – усе це фактори, які негативно впливають на стан підземних газопроводів.

Дніпропетровськгаз дбає про безпечну та якісну доставка газу споживачам області!