Фото без опису

Підготовка газових мереж до зими на Дніпропетровщині триває

Нещодавно фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» замінили старий шафовий газорегуляторний пункт на новий виробництва RGC Production у Дніпровському районі області. Така заміна була вкрай необхідна, оскільки старий ШГРП був введений в експлуатацію ще в 2002 році.

Нове обладнання вже підтвердило свою ефективність. Воно укомплектоване новітніми європейськими регуляторами від наших європейських партнерів Pietro Fiorentini. Вони дозволяють постійно підтримувати тиск на заданому рівні для споживачів та запобігати його коливанням в мережах.

Під час проведення робіт газовики застосували «стоп-систему» Ravetti. Це якісне італійське обладнання дозволило виконати необхідні роботи без відключення газопостачання для майже 2,5 тис. споживачів даного району.

Задля стабільного та безперебійного розподілу газу своїм споживачам АТ «Дніпропетровськгаз» продовжує модернізацію газових мереж перед стартом опалювального сезону. З початку року газовики вже встановили 80 нових ШГРП українського виробництва RGC Production на Дніпропетровщині.

Працюємо на перемогу!