Фото без опису

Дніпропетровськгаз передав перші буржуйки нашим захисникам

 

АТ «Дніпропетровськгаз» з першого дня війни підтримує та допомагає Збройним силам України. Компанія вже передала на фронт 28 автівок з власного автопарку, засоби зв’язку, захисну амуніцію, продукти харчування тощо.

 

Так, учора АТ "Дніпропетровськгаз", у рамках акції РГК «Зіграємо наших», передало пічки-буржуйки нашим захисникам. Окрім тепла від вогню, грітимуть військових у холодні осінні та зимові дні малюнки від дітей газовиків та побажання, якими працівники Дніпропетровськгазу розписали прапор України. Наша компанія планує передати 33 «фронтових» печі на 9 військових частин, де служать мобілізовані колеги, а також родичі працівників АТ «Дніпропетровськгаз». На вулиці вже помітно холоднішає, а тому потреба в буржуйках дуже велика.

 

Разом з печами газорозподільна компанія також передала до ЗСУ гуманітарну допомогу у вигляді спальних мішків, теплих речей та смаколиків. Усе найнеобхідніше та від чистого серця для захисників. 

 

Загалом газорозподільні компанії, що працюють під брендом Регіональної газової компанії (РГК), відправлять на передову у рамках масштабної акції «Зігріємо наших»  800 пічок, що дозволить зігріти у бліндажах близько 8 тис. бійців. Їх виготовляють на трьох заводах RGC Production по Україні. Зокрема у м. Дніпро вже випустили понад 160 суперсучасних буржуйок для ЗСУ.

 

Разом – переможемо! Слава Україні!

 

 Фото без описуФото без опису