Фото без описуФото без описуФото без опису

Дніпропетровськгаз передав чергову автівку для ЗСУ

З перших днів війни АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), надає допомогу Збройним силам України та підрозділам Територіальної оборони, тимчасово переміщеним сім’ям, які вимушено покинули свої домівки та знайшли прихисток на Дніпропетровщині.

Днями Дніпропетровськгаз подарував вантажопасажирський автомобіль нашим військовим, аби він слугував для захисту кордонів України. Цього «залізного коня» передали у військову частину, де служить один із мобілізованих працівників підприємства  - водій автотранспортних засобів, Віктор Луговий. Голова правління АТ «Дніпропетровськгаз» Іван Вакуленко разом з начальником служби автотранспорту Олегом Кравецьким особисто передали колезі авто та смачні подарунки.

Спеціалісти компанії повністю підготували автівку для військових: пофарбували, зробили ремонт двигуна, змащувальні роботи, заміну технічних рідин тощо. А також придбали маскувальну сітку. 

 «АТ «Дніпропетровськгаз» з першого дня війни допомагає Збройним силам України. На сьогодні ми вже передали бійцям 28 автомобілів з автопарку компанії. Підтримка тих, хто боронить країну на передовій – наш обов’язок сьогодні», - коментує голова правління АТ «Дніпропетровськгаз» Іван Вакуленко.

Також Дніпропетровськгаз готується передати 33 печі-буржуйки у військові частини, де служать мобілізовані колеги та родичі працівників підприємства. Буржуйки виготовляються на дніпровському заводі RGC Production. Разом з ними нашим захисникам будуть передані підписані прапори з побажаннями від колег, дитячі малюнки, поробки та гуманітарна допомога.

 Крок за кроком до перемоги!