У рамках конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» протягом робочого тижня здійснювалися наступні заходи з благоустрою територій та підготовці до опалювального сезону (за інформацією старост та заступника селищного голови).
Багатський округ
Проведено часткове упорядкування парку в с. Багате.
Облаштування дитячого майданчику в с. Григорівка.
Учасники заходу: Скраклій Наталія, Булигін Костянтин, Педенко Алла, Балабан Юля.

Криничанський округ
Заготовлено 2 куб. м. дров для зимового періоду.
Учасники заходу: працівники школи.

смт. Новопокровка
Проведено часткове упорядкування парку в смт. Новопокровка (покош. 0,3 га).
Здійснено покос 1 км узбіччя дороги при в’їзді до села за участю місцевого підприємця Гуріна Юрія.
Частково упорядкована територія ліцею.
Напиляно 10 куб. м. дров для надання одноразової допомоги ВПО та незахищеним верствам населення.

Іверський округ
Проведено упорядкування кладовища в с. Ганно-Мусіївка (насипано зріз від дороги до кладовища) при допомозі працівників дорожньої служби.

Олександропільський округ
Проведено упорядкування кладовища в с. Олександропіль (покош. 0,1 га) та с. Петриківка (покош. 0,2 га).
Здійснено покос 1 км узбіччя дороги в с. Петриківка.
Заготовлено 1 куб. м. дров для опалення Олександропільської гімназії і терцентру.

Павлівський округ
Проведено упорядкування пам’ятника та центральної частини села Павлівка.
Заготовлено 0,5 куб. м. дров для опалення будівлі школи.

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради