У рамках конкурсу «Село – наш спільний дім і жити нам у ньому» протягом робочого тижня здійснювалися наступні заходи з благоустрою територій та підготовці до опалювального сезону (за інформацією старост та заступника селищного голови).                                                      БАГАТСЬКИЙ ОКРУГ (за інформацією старости)
Продовжувалися роботи з облаштування дитячого майданчику в с. Григорівка.
Учасники заходу: Скраклій Наталія.
ОЛЕКСАНДРОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУГ (за інформацією старости)
Для сталого проходження опалювального сезону продовжуються роботи із заготовки дров для опалення Олександропільської гімназії і терцентру (заготовлено 0,5 куб. м.).
КРИНИЧАНСЬКИЙ ОКРУГ (за інформацією старости)
Здійснено упарядкування та покос трави «Великої поляни» в Бутовичівськом ліску. Учасники заходу: працівники Криничанської гімназії.
Заготовлено 2 куб. м. дров для опалення будівлі школи.
ІВЕРСЬКИЙ ОКРУГ (за інформацією старости)
Проведено упорядкування:
- території навколо школи в с. Миропіль;
- території біля будівлі клубу в с. Миропіль;
- території біля хреста в с. Іверське (висаджено квіти, кущі, дерева).
Висаджено 30 каштанів біля клуба в с. Ганно-Мусіївка.
Засипали зрізом ямки по вул. Молодіжна в с. Іверське.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             За участю Крюкова Олександра надана допомога у вигляді дров дружині військовослужбовця Коцар Світлані.
Допомагали ремонтувати водогін в с. Іверське Хмеленко Віктор та Головня Юрій.
ПАВЛІВСЬКИЙ ОКРУГ (за інформацією старости)
Проведено упорядкування:                                                 - території парку в с. Павлівка;
- центральної частини села Павлівка (вирубали кущі, молоду поросль);
- центральної частини села Пропашне.
Заготовлено 0,5 куб. м. дров для опалення будівлі школи.
смт. НОВОПОКРОВКА (за інформацією заступника селищного голови)
Проводилася робота з упорядкування території для Саду Перемоги (випилювали молоду поросль, викорчовували коріння).
Для даних робіт був залучений екскаватор Трошина Олекія.
Продовжуються роботи з упорядковання території ліцею (покос трави – 0,4 га).
Заготовлено 7 куб. м. дров для опалення будівлі селищної ради.

З повагою селищний голова Людмила МУРКОВИЧ та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.