Фото без опису

Дніпропетровськгаз: вчасно передані показання лічильника газу - точні розрахунки

Дніпропетровськгаз чекає від споживачів області у період з 1 по 5 жовтня показання газових лічильників за вересень. Важливо зафіксувати показання на останній день місяця та передати їх зручним для вас способом.

Звертаємо увагу, що Дніпропетровськгаз як оператор газорозподільної системи (ГРМ) відповідає за баланс газу в нашому регіоні (Дніпропетровська область, крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг). Для цього ми маємо розгалужену систему приладів обліку та обробки показань лічильників. Тому виключно наша газорозподільна компанія може приймати показання приладів обліку у споживачів.

Усі дані про обсяги споживання, які надходять до АТ «Дніпропетровськгаз», передаються на інформаційну платформу Оператора ГТС. Після цього постачальник формує рахунки. Тому у разі відсутності фактичних показань лічильника обсяги спожитого природного газу розраховуються відповідно до планових обсягів споживання, визначених Кодексом ГРМ.

 Тож аби бути впевненими у майбутніх розрахунках за газ, і не виконувати зайві звіряння даних, ми пропонуємо обрати один зі способів передачі показань лічильника та щомісяця передавати інформацію до Дніпропетровськгазу:

1.Особистий кабінет на сайті 104.ua - https://account.104.ua/ua/login  

2.Оновлений мобільний додаток 104.ua. 

iOS — http://surl.li/bcptr 

Android — http://surl.li/bcptv 

3.Чат-бот «7104ua» у Viber https://chats.viber.com/7104ua   

4.Чат-бот «7104ua» у Telegram https://t.me/ua7104_bot

5.Термінали самообслуговування у 104.ua клієнтських просторах регіону.

6.За телефоном контакт-центру — (056) 78 70 104, (067) 00 90 104.

Ви також можете додати фото з показаннями лічильника, використовуючи оновлений мобільний додаток 104.ua та чат-боти 7104ua у Viber, Telegram – це зекономить ваш час.

Споживачів, які тимчасово залишили своє житло і, відповідно, не користуються газом, просимо за можливості дублювати попередньо передані показання у цей самий період.

 Дякуємо за розуміння та співпрацю!