Заміна газової плити під ключ від Дніпропетровськгазу: професійно, надійно, якісно

Газова плита – це устаткування, яке створює затишок у будинку. Саме вона - незамінний помічник в кожній оселі, який увійшов в наше життя багато років тому. Якщо ваша газова плита працює більше 10 років – варто замислитися про її заміну. У 104.ua клієнтських просторах на Дніпропетровщині є великий вибір саме цього сучасного якісного обладнання.

 Разом з тим для усіх клієнтів доступна спеціальна пропозиція - послуга з заміни газової плити під ключ від АТ «Дніпропетровськгаз». Спеціалісти компанії виконають усю роботу швидко та якісно, тому вам залишиться лише підготувати оселю до приходу майстрів.

 При замовленні пакетної послуги ви отримаєте:

-офіційну гарантію та сервіс;

-демонтаж старої газової плити;

-підключення нової газової плити;

-заміну крану і шлангу;

-підключення системи газопостачання;

-офіційну реєстрацію плити;

-пакет документів.

 І все це усього за фіксованою ціною 900 грн, без усіляких доплат, якщо споживач придбав газову плиту у будь-якому 104.ua клієнтському просторі регіону та не змінюватиме її розташування у своєму помешканні. Усі роботи виконуються досвідченими спеціалістами АТ «Дніпропетровськгаз», які мають дозвільні документи і сучасне обладнання для виконання цих робіт.

Також нагадуємо про необхідність виконання регулярної перевірки стану газових приладів, особливо перед опалювальним сезоном. Технічне обслуговування устаткування продовжить термін їх експлуатації та гарантуватиме безпечне використання блакитного палива у побуті.

 Обрати якісне газове устаткування та замовити послугу  можна у найближчому 104.ua клієнтському просторі, де персональний менеджер індивідуально розгляне кожен запит! Також вас проінформують щодо послуги з заміни газової плити під ключ в АТ «Дніпропетровськгаз» за місцем проживання.

 Подбайте про власну безпеку вдома!