Фото без описупро вебпортал

електронних послуг пенсійного фонду України

Відділ обслуговування громадян № 6 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області інформує, що вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України(portal.pfu.gov.ua.) - це унікальна можливість для кожного українця оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримцвати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в територіальні органи Пенсійного фонду. Електронні послцги надаються кожній особі індивідуально з дотриманням вимог захисту персональних даних.

Зареєструватися в особистому кабінеті на вебпорталі можливо за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), Дія Підпис,  засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в т.ч. з використанням технології Bank ID або за допомогою логіну та паролю, який можна отримати в сервісних центрах ПФУ.

Також, отримати доступ до особистого кабінету та електронних сервісів Пенсійного фонду України можна у зручному форматі – з мобільних пристроїв (смартфонів та планшетів), завантаживши мобільний застосунок “Пенсійний фонд”.

Зареєструвавшись в особистому кабінеті можливо:

• одержати доступ до наявних даних персональної електронної облікової картки застрахованої особи та інших відомостей з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату (дохід, грошове забезпечення), сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж);

• контролювати сплату роботодавцем страхових внесків;

• одержати доступ до наявних відомостей Електронної трудової книжки;

• надати відомості про трудову діяльність;

• одержати доступ до своїх листків непрацездатності та інших даних Електронного реєстру листків непрацездатності;

• одержати доступ до даних своєї електронної пенсійної справи;

• подати заяву на призначення або перерахунок пенсії (без особистого візиту до Пенсійного фонду України);

• подати заяву на оформлення пенсійного посвідчення;

• подати дані для внесення змін до пенсійної справи;

• подати запит на підготовку паперових документів або завантажити електронний формат необхідних документів;

• подати звернення (запит, пропозицію);

• переглянути стан опрацювання своїх звернень до Пенсійного фонду України;

• одержувати та переглядати повідомлення від Пенсійного фонду України;

• розрахувати орієнтовний розмір майбутньої пенсії за допомогою сервісу “Пенсійний калькулятор”;

• здійснити попередній запис до фахівців Пенсійного фонду.

Особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України – зручний онлайн-сервіс, доступний кожному!

Шановні мешканці громади! Користуйтеся онлайн сервісами Пенсійного фонду України, економте свій час та бережіть здоров’я.