Фото без опису

Дніпропетровськгаз: своєчасне ТО газових мереж - запорука безпечного користування газом в опалювальний сезон

 З наближенням холодів все більше споживачів на Дніпропетровщині турбуються про стан та готовність газових мереж свого помешкання до опалювального сезону. За 8 місяців цього року понад 15 тис. споживачів, із них 7,2 тис. фізичних осіб та майже 8 тис. комунально-побутових об’єктів в області уклали договори з Дніпропетровськгазом на проведення ТО газового обладнання та приладів. У ході його проведення фахівці вже виявили та ліквідували майже 10 тис. витоків газу.

Вчасно виявити ймовірні витоки та попередити аварійні ситуації допоможуть фахівці АТ «Дніпропетровськгаз», які мають дозвільні документи та сертифіковане обладнання для проведення таких робіт. 

 Під час обстеження спеціалісти газорозподільної компанії:  

-проводять контроль технічного стану обладнання; 

-перевіряють систему на можливі витоки газу та усувають їх;  

-проводять очищення, регулювання та інші дії для правильної роботи внутрішніх газових мереж та приладів.

Ми завжди наголошуємо, що самовільне втручання у роботу газових мереж та приладів - заборонено, а також будьте уважні у виборі спеціалістів - не користуйтеся послугами тих, у кого немає відповідних дозволів.

Отримати фахову консультацію або замовити послугу можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у найближчих 104.ua клієнтських просторах на Дніпропетровщині. 

 Подбайте про вашу безпеку та комфорт вже зараз – зверніться до АТ «Дніпропетровськгаз»!