Пошкоджено газопровід високого тиску ворожим знарядом! АТ «Дніпропетровськгаз» успішно виконав ремонтні роботи

Днями спеціалісти Дніпропетровськгазу оперативно виконали ремонтно-відновлювальні роботи на ділянці газопроводу високого тиску в одному із районів області. Газопровід, який має один із найбільших діаметрів - 720 мм, був пошкоджений артилерійським ворожим знарядом.

Після того, як спеціальні служби вилучили знаряд з підземного газопроводу високого тиску, фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» швидко взялися ліквідовувати пошкодження. Під обстрілами, ризикуючи життям, наші спеціалісти протягом кількох днів працювали над відновленням доставки блакитного палива у південній частині Дніпропетровської області.

Фахівці газорозподільної компанії, яка працює під брендом РГК, повернули розподіл газу до важливого об'єкта критичної інфраструктури і продовжують самовіддано виконувати свою роботу у складних умовах війни!

Дякуємо! Разом переможемо!