Фото без опису

Дніпропетровськгаз: купуйте енергоефективне газове обладнання – допомагайте ЗСУ наблизити перемогу

Опалювальний сезон не за горами, і вже сьогодні варто замислитися про економічне опалення вашого помешкання. Енергоефективне обладнання для опалення та швидкого нагріву води в будинках – невід'ємний атрибут комфорту кожної родини. Обладнання, яке пропрацювало більше 10 років зношується, споживає на 20-30% більше газу та втрачає свій ККД. Тому спеціалісти радять замінювати його на нове. Допомогти у виборі устаткування усім споживачам Дніпропетровщини допоможуть фахівці 104.ua клієнтських просторів у регіоні.Тут представлений широкий вибір якісного та надійного обладнання власного імпорту та виробництва, починаючи від газових котлів, конвекторів, плит до таких «розумних» гаджетів, як модем дистанційної передачі показань лічильника та сигналізатор витоків блакитного палива, які полегшать ваше життя та зекономлять час.

Серед широкого асортименту газового обладнання зверніть увагу на котел турецького виробництва Baymak BYM-SE 24 Fi -компактний двоконтурний і настінний, головні функції якого - нагрівання води і обігрів приміщення площею до 250 м². Він має сучасну систему управління та високий середній ККД - становить 93%. До Baymak Sincap BYM-SE 24 Fi можна підключити програматор, який оптимізує використання природного газу і знизить витрати на оплату комунальних рахунків. Також серед переваг такого котла: програмування температури з огляду на показання датчика температури приміщення, функції «захист від замерзання» та захисту циркуляційного насоса від блокування, а на РК-дисплеї відображається вся необхідна інформація.

Зараз у 104.ua клієнтських просторах ви можете не лише придбати газове обладнання для власного комфорту, а ще й долучитися до збору коштів на придбання авто нашим військовим. За умовами акції з кожного придбаного котла, модема, сигналізатора компанія перерахує частину коштів на купівлю автівки ЗСУ: газові котли від відомих виробників (500 грн йде на авто), сигналізатор для виявлення природного та чадного газів (30 грн), модем для дистанційної передачі показань лічильника газу (100 грн), монітор якості повітря (100 грн). Після того, як зберуть кошти на перший автомобіль, серед всіх учасників акції буде розіграно колекційну пам’ятну монету Білого дому на честь захисників острова Зміїний.

Повний перелік акційних товарів можна також знайти на сайті market.104.ua.

Правильно підібране газове обладнання подарує тепло та затишок кожній родині нашого регіону!