Дніпропетровськгаз: замовте технічне обслуговування газових мереж –  будьте впевнені у власній безпеці

Газова безпека – важливо, актуально та завжди необхідно! Ми щодня готуємо їжу на газових плитах, гріємо воду газовими колонками, обігріваємо свої оселі за допомогою котлів тощо. І важливо розуміти, що природний газ є безпечним при його правильному використанні та стабільній роботі газових приладів! Тому обов'язок кожного споживача блакитного палива – дбати про виконання технічного обслуговування мереж та приладів у власному помешканні. І зараз найкраща пора для цього.

Спеціалісти АТ «Дніпропетровськгаз» виконають усі роботи якісно та професійно. Оскільки наші фахівці мають багаторічний досвід, дозвільні документи та сертифіковане обладнання для проведення таких робіт.

Під час обстеження кваліфіковані спеціалісти газорозподільної компанії проводять: 

- обстеження газової мережі на предмет можливих витоків газу від виходу газової труби з лічильника в будинку (квартирі) до газового приладу;

- приладовий контроль на щільність з’єднань газопроводів;

-огляд наявності та перевірку герметичності футлярів у місцях прокладання через зовнішні та внутрішні конструкції будинку;

-перевірка працездатності та зміщування запірних пристроїв, встановлених на газопроводах;

-усунення витоків на муфтових з’єднаннях.

Регулярне технічне обслуговування внутрішніх газових мереж та приладів гарантує їх безпечну та надійну експлуатацію як у приватному будинку, так і у багатоповерховому. Тому ми рекомендуємо робити його один раз на рік. Також вкотре нагадуємо, що самостійно втручатися у роботу газових мереж та приладів категорично заборонено. Разом з тим, будьте уважні та не користуйтеся послугами спеціалістів, у яких немає відповідних дозволів.

Для отримання консультації або укладання договору з газорозподільною компанією щодо проведення ТО звертайтеся до відділу технічного обслуговування Дніпропетровськгазу або найближчого 104.ua клієнтського простору. Нагадуємо, що у 104.ua клієнтских просторах на Дніпропетровщині можна придбати новий котел та інше сучасне газове обладнання вітчизняного та закордонного виробництва.

Піклуйтеся про свою безпеку та рідних!

Фото без опису