Шановні жителі Новопокровської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної України.

Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба й зерновий лан символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. 

День Державного Прапора  та День Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна зі своїми державними символами. Зараз Україну, як незалежну державу, знає весь світ. Та доля склалася так, що на плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй Батьківщині. Сьогодні ми схиляємо голови в скорботі перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України, наближали її незалежність, тими, хто не шкодуючи життя, захищали її від агресора. І ми щиро дякуємо нашим мужнім воїнам, які сьогодні боронять нашу свободу і незалежність. Тож нехай в ці дні майорить наш синьо-жовтий Прапор – ПРАПОР ПЕРЕМОГИ – над кожним будинком, в кожній автівці, в кожному серці!

Дорогі друзі! Бажаємо Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.   

Нехай прийде ПЕРЕМОГА  і буде МИР!

Слава Україні!

Слава несхильному українському народу!

У єдності – наша сила!

З повагою селищний голова Людмила Муркович та виконавчий комітет Новопокровської селищної ради.