Фото без опису

Дніпропетровськгаз: більше 391 тис. споживачів області зареєстровані в Особистому кабінеті 104.ua

АТ «Дніпропетровськгаз», який працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК) піклується, щоб у період війни наші клієнти отримували якісні послуги, безпечно та комфортно могли вирішувати усі свої питання, пов’язані з розподілом газу. Один із найпопулярніших онлайн-сервісів серед клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» - Особистий кабінет на сайті 104.ua.

Сьогодні вже більше 391 тис. мешканців Дніпропетровщини переконалися у зручності користування кабінетом на сайті 104.ua. Адже з його допомогою можна: передавати показання лічильника газу, відстежити обсяги споживання газу, завантажувати електронні рахунки, приєднати до одного акаунту до 25 особових рахунків, здійснювати оплату за послуги.

Зарєструватися там дуже просто:

1. На сайті https://104.ua/ua/ натисніть «Зареєструватися».

2. Введіть номер мобільного телефону або email

3. Введіть 4-х значний код, який ви отримаєте на номер телефону/email

4. Вигадайте та введіть власний пароль

5. Додайте особовий рахунок: зазначте оператора ГРМ, номер особового рахунку, суму останнього платежу.

6. Реєстрація пройшла успішно! Тепер усі функції Особистого кабінету доступні вам. 

Нагадуємо, що до 20 числа поточного місяця споживачам блакитного палива необхідно здійснити оплату за послугу з розподілу. Зараз ваша оплата – це не тільки висока громадянська позиція та виконання своїх договірних відносин, а й гарантія стабільності функціонування критичної інфраструктури України. За ці кошти фінансуються відновлювальні роботи, закупляється обладнання для ремонтів мереж, оплачується праця газовиків і податки країні. 

Працюємо для перемоги!