Сьогодні знову плаче наша Новопокровська земля… Загинув її відданий син, її захисник - Горпиняк Ігор Олександрович, мешканець смт Новопокровка, люблячий чоловік, батько.

З квітня місяця Ігор пішов боронити рідну Україну і загинув під час участі в бойових діях, забезпечуючи національну безпеку і оборону. Справжній патріот, надійний побратим, незламний Воїн, який віддав найцінніше – власне життя за нашу свободу, за мирне небо над нами і вільне майбутнє кожного з нас.

Від імені селищного голови, депутатів, виконавчого комітету Новопокровської селищної ради та від імені усіх жителів громади висловлюємо щирі та глибокі співчуття дружині, доньці, рідним та близьким загиблого Захисника України. Розділяємо біль утрати та низько схиляємо голову перед мужністю воїна у скорботі. Світлий спомин про земляка залишиться в наших серцях.

Герої не вмирають, доки ми їх пам’ятаємо! Наш земляк Ігор тепер Янгол-охоронець Небесного війська і продовжує захищати рідну домівку від рашистської нечисті.

Вічні слава, пам'ять і шана Герою!

Спочивай з миром, наш земляче, наш Герою!

Не забудемо! Не пробачимо!