Фото без опису

Майже сотню ШГРП для деокупованих регіонів передав Дніпровський завод RGC Production!

Після окупації та ворожих обстрілів газова інфраструктура деяких регіонів потребує оперативного відновлення і повернення стабільного розподілу газу десяткам тисяч споживачів. Пошкоджені газопроводи, ГРП та ШГРП відновлюють з використанням сучасних технологій та новітнього обладнання європейського зразка.

Так, з лютого Дніпровський завод RGC Production виготовив та відправив майже 100 сучасних ШГРП для деокупованих районів Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Харківщини, Миколаївщини тощо. Вони вже передані до таких газорозподільних компаній, які працюють під брендом РГК, як АТ «Київоблгаз», АТ «Запоріжгаз», АТ «Чернігівгаз», АТ «Житомиргаз», АТ «Миколаївгаз», АТ «Сумигаз» та АТ «Харківгаз».

 Надійність та ефективність ШГРП забезпечують, зокрема, сучасні комплектуючі – регулятори від наших європейських партнерів Cavagna Group і Pietro Fiorentini. Це надійне, перевірене часом обладнання, яке дозволяє стабільно утримувати тиск на заданому рівні, убезпечити мережі та газові прилади споживачів від коливань тиску, зменшити витрати технологічного газу тощо. Тож споживачі, завдяки таким сучасним рішенням, не відчувають на собі зміну тиску під час аварійних ситуацій, які можуть виникати на ГРС.

 Швидкий процес виготовлення газового обладнання відбувається завдяки власному виробництву RGC Production та мережі логістичних центрів РГК, які оперативно отримують комплектуючі від постачальників з Європи.

Працюємо на перемогу України!