Фото без опису

87,1% побутових клієнтів Дніпропетровськгазу сплатили послугу з розподілу газу за липень

Фахівці газорозподільної компанії працюють у посиленому режимі цілодобово та без вихідних. Кожен працівник залишається на варті газового фронту, оскільки безпека та комфорт споживачів для нас найголовніше! АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), вдячний усім клієнтам за вчасну оплату розподілу газу.

Просимо вас сплатити за послуги розподілу  у липні за першої нагоди. Адже кожна оплата за розподіл газу - важлива! Особливо під час підготовки газових мереж регіону до опалювального сезону. За ці кошти фінансується утримання, ремонт та оновлення мереж, їхня модернізація, робота усіх служб компанії, забезпечення безперебійної та безаварійної доставки газу 24/7 усім клієнтам.  

А це більше 600 тис. споживачів області, у тому числі тимчасово переміщені сім’ї, які знайшли прихисток на Дніпропетровщині, тисячі підприємств, установ та організацій.  

Важливо пам’ятати, що зі зміною постачальника газу – порядок надання та оплати послуги розподілу газу АТ «Дніпропетровськгаз» залишається без змін. Сплачувати за доставку блакитного палива необхідно щомісяця, до 20 числа. Таким чином, вчасною оплатою у воєнний час ви демонструєте свідоме споживання газу і підтримуєте економіку країни. Так, наприклад, за послугу з розподілу за липень сплатили 87,1% побутових споживачів блакитного палива в області.  

Тож зробити це можна за допомогою зручних онлайн-сервісів:  

1.Особистий кабінет на сайті 104.ua - https://account.104.ua/ua/login        

2.Мобільний додаток 104.ua  

iOS - http://surl.li/bcptr     

Android - http://surl.li/bcptv   

 3.Чат-бот «7104ua» у Viber  

https://chats.viber.com/7104ua        

4.Чат-бот «7104ua» у Telegram  

https://t.me/ua7104_bot        

5. Термінали самообслуговування у 104.ua клієнтських просторах регіону. 

6.Через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua  

Щиро вдячні за розуміння та співпрацю! Працюємо для перемоги!