Фото без опису

Дніпропетровськгаз встановив два нових ШГРП європейського зразка в області

Газовики Дніпропетровщини вже більше п'яти місяців тримають енергетичний фронт області та країни в цілому. Фахівці АТ "Дніпропетровськгаз" працюють 24/7, проводять ремонт та оновлення мереж, їхню модернізація, аби мешканці області мали стабільний та безпечний розподіл газу. 

Так, нещодавно працівники Дніпропетровськгазу замінили два застарілі газорегуляторні пункти на новітні ШГРП виробництва RGC Production у Кам’янському та Синельниківському районах Дніпропетровської області. Старе обладнання пропрацювало у середньому 30 років.  

Новітнє бладнання виготовлене з використанням європейських технологій та комплектуючих – адже всередині працюють італійські регулятори тиску газу Pietro Fiorentini. Завдяки сучасним регуляторам від наших європейських партнерів у разі виникнення аварійної ситуації на ГРС, обладнання Pietro Fiorentini стабілізує тиск так, щоб в оселях українців залишався безперебійний розподіл блакитного палива.

 Відтепер майже 200 побутових споживачів приватного сектора даних населених пунктів мають стабільний та безпечний розподіл газу. 

Завдяки обраному вектору розвитку, орієнтованому на європейський ринок, наша компанія навіть в умовах війни вчасно проводить ремонт та модернізацію газових мереж, замінює застаріле обладнання на нове та енергоефективне. АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), налагодило співпрацю з партнерами у Європі, створила мережі логістичних центрів РГК, через які оперативно отримує обладнання та комплектуючі від постачальників.

Наближаємо перемогу України!