Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За півроку Дніпропетровськгаз використав вже 40 разів італійську «стоп-систему» Ravetti

Днями фахівці АТ «Дніпропетровськгаз» виконали роботи у Синельниківському районі області. Під час їх проведення фахівці газорозподільної компанії застосували обладнання італійської фірми Ravetti. Новітня система європейського виробника допомогла працювати без відключення газопостачання більше 400 споживачів приватного сектору. З початку року це вже 40-й об’єкт, на якому виконуються роботи із залученням «стоп-системи».

При проведенні монтажних, ремонтних або аварійно-відновлювальних робіт на газопроводах необхідне відключення споживачів від газопостачання. Однак «стоп-система» європейського виробника забезпечує подвійне перекриття газопроводу в кожній точці відсікання, що дозволяє проводити роботи з реконструкції та ремонту мереж, із заміни дефектних ділянок газопроводу, несправних засувок та кранів у стислий термін.

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії РГК, для своєї роботи активно закуповує інструменти та системи найвищої якості провідних європейських партнерів. Ми активно продовжуємо працювати в умовах війни та проводити необхідні роботи на мережах області саме завдяки обраному курсу євроінтеграції газового ринку та відмови від радянських та російських технологій. 

Працюємо на перемогу!