Фото без описуДніпропетровськгаз: технічне обслуговування газових мереж – запорука власної безпеки

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компаніїї (РГК), продовжує надавати послуги з ТО внутрішніх газових мереж побутовим споживачам області.

Ганна Семенівна, власниця квартири в Кам’янському, розуміючи актуальність та важливість вчасного проведення техобслуговування газової мережі та приладів у помешканні, звернулась до фахівців відділу технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз». Жінка впевнена, що вчасна діагностика внутрішніх мереж - обов'язкова умова безпечного використання газу в побуті!

«Розумію, що з газом потрібно бути обережними, тому вирішила перевірити стан внутрішніх мереж і газового обладнання. Я звернулася до фахівців Дніпропетровськгазу, які приїхали та провели якісне технічне обслуговування. Також ми отримали від спеціалістів рекомендації щодо безпечної роботи газових приладів у квартирі. Технічне обслуговування на вищому рівні, я задоволена і тепер спокійна за свою безпеку, своїх рідних та сусідів», - розповідає жінка.

Довіряйте роботу тільки професіоналам, які мають для цього відповідний досвід, сучасне обладнання та дозвільні документи! Від вчасної діагностики внутрішніх мереж залежить безпека та безперебійний розподіл газу, а також життя і здоров’я ваших рідних.

Замовити послугу ТО та отримати фахову консультацію можна у відділі технічного обслуговування АТ «Дніпропетровськгаз» та у найближчому до вас 104.ua клієнтському просторі. Адреси центрів та контакти за посиланням: http://surl.li/bocnq .

Дніпропетровськгаз піклується про вашу безпеку!